teleporada

teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Usługi dietetyczne:

dietetyk swietochlowice

 

W ramach usług dietetycznych oferujemy:

specjalistyczne konsultacje 

kompleksowe pakiety

diagnostykę nietolerancji pokarmowych (Food Detective, Food Print, Food Test, ImuPro)

innowacyjne testy genetyczne (Igenesis, Fit Sport)

badanie stężenia kwasów tłuszczowych omega-3 oraz omega-6 (Omega Test)

• profesjonalną analizę składu ciała

• profilaktykę i dietoterapię chorób cywilizacyjnych

• redukcję masy ciała

• indywidualne jadłospisy

• wspomaganie żywieniowe w sporcie

• wykłady, warsztaty, szkolenia (indywidualne i grupowe)

Konsultacji udziela dietetyk kliniczny i sportowy Anna Kołdon.

 

Jak przygotować się do wizyty?

Przed wizytą prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wizyty oraz o wypełnienie kwestionariusza, który znajdziesz na dole strony.

Przed wizytą warto wykonać badania krwi: morfologia, glukoza, cholesterol LDL, HDL, trójglicerydy, TSH, CRP. Zalecamy również wykonanie poziomu witaminy D3. Na pierwszą wizytę prosimy również przynieść dokumentację medyczna dotycząca Twojej choroby i sposobu jej leczenia – karty informacyjne ze szpitala oraz aktualne badania biochemiczne. Jeśli przyjmują Państwo jakieś leki lub suplementy – prosimy o zapis– ich nazwy, dawki i częstotliwość przyjmowania.

Wywiad żywieniowy oraz dzienniczek żywienia- to kluczowy element wizyty. Im szczegółowiej podejdą Państwo do tego zadania tym dokładniej będziemy mogli zdiagnozować Państwa stan odżywienia i potrzeby. Proszę o wybranie przed wizytą trzech dni: dwa dni robocze i jeden weekendowy oraz o zapisanie dokładnie, co oraz w jakich ilościach Państwo spożywali. Wypełniony dzienniczek spożycia stanowi cenne uzupełnienie informacji zebranych w wywiadzie żywieniowym. Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub wydrukować i wypełnić odręcznie (przynieść ze sobą na wizytę).

Standardowo, podczas pierwszej wizyty, wykonane zostaną podstawowe pomiary antropometryczne, w tym specjalistyczna analiza składu ciała. Pomiar ten dokonywany jest przy wykorzystaniu bioimpedancji elektrycznej (BIA). Jest to metoda wykorzystywana do oceny kompozycji organizmu, która polega na pomiarze przepływu prądu w fazie wodnej i tłuszczowej organizmu. Pomiar składu ciała za pomocą bioimpedancji to metoda całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna.

W celu uzyskania jak najdokładniejszych wyników pomiaru składu ciała muszą być spełnione określone warunki w jakich powinien odbyć się pomiar:

pomiar powinien odbywać się min. 3 godziny po spożyciu posiłku

24 godziny przed badaniem nie należy spożywać napojów na bazie kofeiny (kawa, herbata, napoje energetyzujące)

24 godziny przed badaniem nie należy spożywać alkoholu

w dniu pomiaru nie należy przyjmować diuretyków (jeśli to możliwe)

pomiar powinien być wykonany min. 3 godziny po wysiłku fizycznym, a najlepiej 24h przed wykonaniem pomiaru w ogóle nie uprawiać aktywności fizycznej

do pomiaru należy przystąpić z pustym pęcherzem – organizm nie może być ani mocno nawodniony, ani odwodniony jedynym płynem spożywanym przed badaniem może być woda niegazowana o dowolnym stopniu mineralizacji spożywana w ilościach zwyczajowo przyjmowanych

pomiar dokonuje się na gołych stopach. W dniu pomiaru nie należy zakładać długich rajstop, gdyż pomiar będzie wykonywany na boso (dotyczy kobiet). Stopy powinny być czyste, niekremowane.

Przed wizytą wypełnij kwestionariusz i prześlij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zabierz ze sobą na wizytę.

Kwestionariusz (kliknij)

Cennik usług dietetycznych (kliknij)

 

 

Oferta gabinetu medycyny estetycznej

 

promocja dermaclinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com