teleporada

teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Katarzyna Mrukwa-Sułot Kosmetologmgr Katarzyna Mrukwa-Sułot pielęgniarka, kosmetolog

Jestem pielęgniarką zabiegową, specjalistką w dziedzinie kosmetologii estetycznej oraz iberystką. Ukończyłam studia wyższe na kierunku pielęgniarstwo, studia podyplomowe z zakresu kosmetologii w medycynie estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach oraz zdobyłam kwalifikacje w zawodzie wykonywania zabiegów kosmetycznych twarzy oraz masażu.

Świat medycyny fascynuje mnie od kilku lat, dlatego rozwijam swoje zawodowe umiejętności i zdobywam nowe doświadczenia. Pracuję aktywnie i podnoszę kwalifikacje zarówno w dziedzinie pielęgniarskiej jak i estetycznej. Posiadam wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii skóry i dermatologii. Wiem jak radzić sobie z
różnymi problemami skórnymi oraz jak ją odpowiednio pielęgnować.

W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na dokładną diagnostykę. Dzięki której mogę dobrać odpowiedni plan pielęgnacji zgodny z potrzebami Twojej skóry.

Systematycznie uczestniczę w konferencjach, szkoleniach, targach kosmetologicznych, warsztatach. Uwielbiam być na bieżąco. Zdobyta wiedza z zakresu zabiegów manualanych, nowinek technicznych pozwala mi zapewnić kompleksową osługę i skuteczniejsze rozwiązania. 

W Derma Clinique gwarantuję usługi na najwyższym poziomie. Świat kosmetologii estetycznej otwiera bardzo duże możliwości, moim celem jest znalezienie tzw.„złotego środka”, który da efekt, będzie bezpieczny i co najważniejsze w pełni Ciebie zadowoli.

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com