teleporada

teleporada

zaświadczenie lekarskie

Kobieta kontra czasKobieta kontra czas

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Katarzyna Adamczyk lekarz dermatologlek. med. Katarzyna Adamczyk

Jestem absolwentką Zabrzańskiego Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów prowadziłam aktywną działalność naukową, uzyskując liczne nagrody i wyróżnienia w konferencjach polskich i międzynarodowych. Obecnie swoje kształcenie kontynuuję będąc uczestniczką studiów doktoranckich. W swojej pracy doktorskiej analizuję wpływ hormonów tkanki tłuszczowej na rozwój i przebieg łuszczycy.

Na co dzień pracuję w Klinicznym Oddziale Dermatologicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poza opieką nad pacjentami, spełniam się jako nauczyciel przyszłych lekarzy.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society oraz autorką kilku publikacji w czasopismach dermatologicznych polskich i zagranicznych.

W swojej pracy kładę nacisk na holistyczne podejście do pacjenta i zawsze szukam przyczyny problemu, z którym zgłasza się chory. W kontakcie z pacjentem staram się stworzyć przyjazną, bezstresową atmosferę.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach, śledzę wszelkie nowości i doniesienia w branży dermatologicznej, by móc zaoferować moim pacjentom jak najlepsze leczenie.

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com