teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

hubert arasiewicz lekarz dermatologdr n. med. Hubert Arasiewicz

Dermatologia to mój sposób na połączenie profesji z pasją.

Ukończyłem studia medyczne na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Studiując, aktywnie uczestniczyłem w życiu świata medycyny, poprzez odbywane praktyki oraz udział w branżowych konferencjach. Podczas IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej w 2009 w Zabrzu, adresowanej do studentów i młodych lekarzy różnych narodowości, zająłem 1 miejsce ze swoją pracą dotyczącą biochirurgicznego oczyszczania ran.

W kolejnych latach odbyłem wymagający staż w Oddziale Medycyny Ratunkowej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie oraz w Szpitalu MSWiA w Katowicach, a także w Centrum Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcji w Katowicach. Dzięki programowi Singapore International Pre- Graduate Award (SIPGA), który nagradza międzynarodowych studentów praktykami naukowymi, miałem możliwość prowadzenia badań w Instytucie Genetyki przy Agencji Nauki, Technologii i Badań (A*STAR) w Singapurze.

Kładę duży nacisk na stałe pogłębianie swojej wiedzy, dzięki prowadzeniu badań klinicznych. Obecnie współpracuję z zespołami prowadzącymi prace badawcze nad optymalizacją leczenia łuszczycy secukinumabem.

Obecnie pracuję w Klinice Dermatologii w Katowicach, gdzie łącze pracę na oddziale z rolą nauczyciela akademickiego. W listopadzie 2017 obroniłem doktorat na temat: Występowania bakterii Bacillus oleronius w przewodzie pokarmowym nużeńca ludzkiego w zależności od postaci klinicznej trądziku różowatego.

Jestem również autorem i/lub współautorem licznych publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach obejmujących swoją tematyką zagadnienia z zakresu dermatologii i wenerologii.

Zamiłowanie do piękna i harmonii towarzyszy mi również poza pracą. Jestem miłośnikiem sztuki, a w wolnych chwilach, hobbystycznie maluję. Pół żartem, pół serio, można powiedzieć, że wszechstronnie ćwiczę umysł i rękę w tworzeniu doskonałej formy.

Zostaw e-mail, poinformujemy Cię o nowościach i promocjach!

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityka prywatności oraz akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.
JSN Metro is designed by JoomlaShine.com