teleporada

teleporada

zaświadczenie lekarskie

Kobieta kontra czasKobieta kontra czas

Anna Kołdon dietetykmgr Anna Kołdon dietetyk

Dietetyk z powołania i zamiłowania do zdrowego jedzenia, trener personalny. Tytuł Dietetyka Klinicznego zdobyła na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Specjalizuje się w skutecznym odchudzaniu, alergiach i nietolerancjach pokarmowych oraz żywieniu w sporcie.

Kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdej osoby. Każdy z nas jest zupełnie inny – ma inny metabolizm, inne problemy, inny poziom stresu w życiu i przeszedł inną drogę zanim trafił do gabinetu.

Na co dzień staram się uczyć swoich pacjentów długotrwałych, zdrowych nawyków żywieniowych, a nie tylko chwilowej, niewiele wnoszącej diety. Do swoich podopiecznych podchodzę w sposób holistyczny i układam indywidualne plany żywieniowe na podstawie wyników morfologii, testów genetycznych oraz nietolerancji pokarmowych.

Wyznaję zasadę ciągłego rozwoju, więc nie zaprzestaje na laurach. Mój zawód to moja pasja, dlatego doświadczenie oraz praktykę systematycznie uzupełniam, biorąc udział w licznych konferencjach, szkoleniach oraz kursach.

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com