teleporada

teleporada

zaświadczenie lekarskie

Kobieta kontra czasKobieta kontra czas

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Pytanie do specjalisty - odcinek 7

↓ Zadaj pytanie pod tekstem ↓ 

Pytanie do dermatologa - odcinek 7

W siódmym odcinku Pani doktor Aleksandra Żerdzińska odpowiada na pytania:  

 1. Pani Agnieszki: "Córka ma 14 lat. Myślałam, że to zmiany trądzikowe, ale kosmetyczka wyprowadziła nas z błędu. Podejrzewa, że może to być łojotokowe zapalenie skóry. Na twarzy pojawiają się stany zapalne, które przysychają. Tworzy się strup i odpada. Sytuacja się powtarza."
 2. Pana Arkadiusza: "Babcia od paru lat ma problem z palcem jak na zdjęciu. Zawsze pokazywała się dużą bańka z płynem, która pękała i po czasie była mała dziurka i się goiła. Lecz tym razem po pęknięciu zrobiło się tak jak na zdjęciu. Co to może być?"
 3. Pani Agnieszki: "Mam taką kropkę czerwoną na ustach. Jak miałam kilka lat to przewróciłam się i zębami przegryzłam górną wargę i została mi taka pamiątka. Kosmetyczka powiedziała mi, że to jest naczyniak i poleciła zabieg elektrokoagulacji lub laserowe usuwanie naczyniaka. Czy da się coś z tym zrobić?"
 4. Pani Pauli: "Od kilku dni zauważam na sutkach suchą, szorstką w dotyku skórę, niż powinna być. Czy maść Advantan można stosować na te miejsca?"

Czytaj więcej...

Pytanie do specjalisty - odcinek 6

↓ Zadaj pytanie pod tekstem ↓ 

Pytanie do dermatologa - odcinek 6

W szóstym odcinku Pani doktor Aleksandra Żerdzińska odpowiada na pytania:  

 1. Pani Agnieszki: Czy mają państwo opracowany depilacyjny laser do jasnych włosów/ meszków?Jeśli tak, to na ile jest to skuteczne, że nie powrócą jasne włosy?
 2. Pani Zuzanny: Czy stosując terapię Izotretynoiną (np. przy najmniejszej dawce 5mg) mogę kontynuować zabiegi usuwania włosków laserem?
 3. Pani Kingi: Mam pytanie apropo kremu z filtrem do cery naczynkowej z tendencją do napadowego rumienia. Dodam, że do końca maja będę brała tabletki Axotret, ten izotek i mam trochę przy tym sucha skóra na twarzy? Jaki krem spf 50 byłby godny polecenia dla takiej buzi?
 4. Pani Ewy: Czy mając kaszaki, mogę zrobić przy takiej pogodzie jakiś zabieg ich usunięcia, dodam, że za miesiąc chcę zrobić permanentne brwi czy to nie koliduje?
 5. Pani Aleksandry: Od kilku lat podczas opalania się na plaży wychodzi mi swędząca i piekąca wysypka w okolicach stóp. Załączam również zdjęcia sprzed kilku dni. Czy możliwe jest uczulenie na słońce, bądź piasek? Dziwi mnie to, że na innych częściach ciała, bardziej narażonych na słońce jest wszystko ok.

Czytaj więcej...

Pytanie do specjalisty - odcinek 5

↓ Zadaj pytanie pod tekstem ↓ 

Pytanie do dermatologa - odcinek 5

W piątym odcinku Pani doktor Aleksandra Żerdzińska odpowiada na pytania:  

 1. Pani Marzeny: "Co można zrobić z pękającym naczynkiem przy oku? Dwa razy zastosowałam plazmę, ale efekt max 3 miesiące i nawraca."
 2. Pani Piotra: "Jaka jest cena usunięcia kilku włókniaków, metodą elektrochirurgii?"
 3. Pani Aldony: "7 lat temu miałam przeprowadzoną korekcję odstających uszu, niedawno zaczęło na lewym uchu rosnąć mi zgrubienie. W dniu dzisiejszym jest ono dosyć spore, czasami boli i swędz. Podejrzewam, że to bliznowiec. Czy w Państwa klinice pozbędę się tej narośli, tak żeby więcej się nie pojawiła?"

Czytaj więcej...

Pytanie do specjalisty - odcinek 4

↓ Zadaj pytanie pod tekstem ↓ 

Pytanie do dermatologa - odcinek 4

W czwartym odcinku Pani doktor Aleksandra Żerdzińska odpowiada na pytania:  

 1. Pani Kasi: "Mam 36 lat, w okresie letnim, w słoneczne dni na mojej twarzy, coraz częściej, zauważam pionowe i poziome zmarszczki na czole. Kiedy powinnam rozpocząć zabiegi z wykorzystaniem botoksu? Czy to nie za wcześnie? Czy takie zabiegi są bezpieczne?"
 2. Pani Justyny: "Mam problem ze skórą twarzy dotkniętą trądzikiem różowatym. Stosuję odpowiednie dermokosmetyki, jednak nie przynoszą one oczekiwanych efektów. Chciałabym więc wdrożyć farmakoterapię. W tym celu konieczna jest ocena stanu skóry w gabinecie, czy mogę poprosić lekarza rodzinnego o przepisanie leku?"
 3. Pani Kasi: "W maju zakończyłam 10-miesięczną terapię Axotretem. Ile czasu powinnam odczekać, aby móc bezpiecznie wykonywać zabiegi jak np. depilacja laserowa lub tatuaż?"

Czytaj więcej...

Pytanie do specjalisty - odcinek 3

↓ Zadaj pytanie pod tekstem ↓

Pytanie do dermatologa - odcinek 2

W trzecim odcinku Pani doktor Aleksandra Żerdzińska odpowiada na pytania:  

 1. Pani Aleksandry: "Jeżeli rozważam rozpoczęcie kuracji izotretynoiną, to jakie badania wcześniej wykonać, żeby być w 100% przygotowanym do wizyty? Czy odczulanie w postaci szczepień to przeciwwskazanie?"
 2. Pani Martyny: "Na czole i brodzie mam bardzo dużo zmian trądzikowych, w jaki sposób mogę dbać o skórę twarzy, aby zmniejszyć ilość pojawiających się wyprysków jeżeli karmie piersią maluszka? Czy w takiej sytuacji warto wybrać się do dermatologa, będzie w stanie mi pomóc?"
 3. Pani Justyny: "Jak poradzić sobie z bawolim okiem (brodawka wirusowa), na stopie, u 10-letniego chłopka."
 4. Pani Anity: "U mojego chłopaka wykryto gronkowca z powstałych ran na dłoniach czy jest to zaraźliwe czy powinnam unikać kontaktu z nim czy też nie zagraża to zdrowej osobie?"

Czytaj więcej...

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com