Edukacja z Derma Clinique

Włókniaki miękkie

Lekarz dermatolog Aleksandra Żerdzińska - Kobieta Kontra Czas

Nasza bohaterka Ewa ich nie lubi, ale pewnie nie jest ich jedyną posiadaczką. Te zbędne ozdoby zwisają ze skóry i potrafią skutecznie utrudniać życie.

Poznaj 6 faktów o włókniakach miękkich oraz dowiedz się, jak się ich skutecznie pozbyć. Czytaj poniżej. 

Czytaj więcej...

Peeling węglowy V-Carbon

Rewolucja w oczyszczaniu twarzy bez lasera!

Peeling V-Carbon w Derma Clinique w Świętochłowicach

V-Carbon to trzyetapowy zabieg oczyszczający, rozświetlający oraz wyrównujący koloryt skóry. Idealnie sprawdzi się dla skóry tłustej, mieszanej, skóry palacza, skóry z rozszerzonymi porami. Może być równieżwykorzystany w celu regularnego oczyszczania oraz regeneracji skóry po lecie.

Idealnie sprawdza się u kobiet jak i mężczyzn jako plan pielęgnacji skóry trądzikowej, a systematycznie wykonywany uzupełnia całoroczny plan terapii anty-aging.

Czytaj więcej...

Edukacja z Derma Clinique

Fotoprotekcja 365 dni w roku

Lekarz dermatolog Aleksandra Żerdzińska - Kobieta Kontra Czas

2 września to dla wielu z Was czas powrotu do szkoły. W Derma Clinique też zaczynamy edukację. Lekcje o skórze będzie prowadzić Ewa. Takie imię wybrałam dla bohaterki naszych opowieści z cyklu Kobieta Kontra Czas. Na dzisiejszej lekcji poznasz niewidzialnych wrogów naszej skóry, którzy przyśpieszają jej starzenie, oraz dowiesz się, jak się przed nimi bronić. Usiądź wygodnie, wyciągnij zeszyt, a do ręki weź coś do pisania. Zaczynamy naukę z Derma Clinique.

Czytaj więcej...

Nowoczesny peeling Tranex

Peeling Tranex w Derma Clinique w Świętochłowicach

Tranex to nazwa nowoczesnego peelingu łączącego w sobie retinol i kwas traneksamowy. Oba składniki powodują złuszczenie skóry, a następnie hamują powstawanie nowych przebarwień. Retinol to substancja od lat pozostająca numerem jeden w profilaktyce i leczeniu objawów starzenia skóry więc zabieg stanowi idealne dopełnienie całorocznego planu dbania o jakość Twojej skóry.

Czytaj więcej...

Leczenie nadpotliwości za pomocą Botoksu

Leczenie nadpotliwości za pomocą botoksu w Derma Clinique w Świętochłowicach

Nadchodzi lato, temperatura rośnie, a Ty przypominasz sobie o problemie mokrych plam na ubraniach, spoconych dłoniach lub stopach? Jeżeli problem nadpotliwości psuje Ci radość z nadchodzącego lata mam dla Ciebie rozwiązanie- leczenie nadpotliwości za pomocą toksyny botulinowej.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 19