teleporada

teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Kolagen Nithya - bo jakość skóry ma znaczenie 💕

Vital injector 2 w Derma Clinique w Świętochłowicach

Terapie anty-aging z wykorzystaniem kolagenu cieszą się rosnącą popularnością, zarówno jako zabiegi prewencyjne (zapobiegające procesom starzenia) jak i zabiegi korygujące i poprawiające jakość skóry. Przecztaj poniższy tekst i dowiedz się dlaczego powinnaś skorzystać z kolagenu w najbliższym czasie. 

  

Kolagen

 

Kolagen jest głównym składnikiem naszej skóry, stanowi ponad 90% jego suchej masy. Jego ilość i jakość determinuje właściwości mechaniczne skóry: elastyczność, sprężystość i gęstość.

Już około 25 roku życia procesy degradacji zaczynają przeważać nad procesami syntezy i zaczynamy powoli dostrzegać pierwsze zmarszczki na naszej skórze. Wiele różnych substancji podawanych do skóry może pobudzić fibroblasty do zwiększonej pracy, tak aby górę wzięły

 

...procesy produkcji nad procesami niszczenia.

 

Taką biostymulację skóry uzyskujemy podając kolagen, aminokwasy, osocze czy polinukleotydy. W przeciwieństwie do wypełniaczy nie uzyskujemy efektu natychmiast, ale po kilku tygodniach. Cierpliwość popłaca tym, że zawsze będą one w 100% naturalne i nigdy nie zmienią Twoich rysów twarzy.

Zabiegi nastawione na regenerację są więc idealne dla osób, które boją się przerysowanego lub nienaturalnego wyglądu.

 

Jak podajemy kolagen

 

Produkty kolagenu dostarczane są do skóry metodą klasycznej mezoterapii, czyli śródskórnych wstrzyknięć za pomocą cienkich igieł. Ilość wkłuć jest mniejsza niż w przypadku podawania kwasu hialuronowego, aminokwasów czy osocza, co redukuje ilość potencjalnych siniaków pozabiegowych.

Znieczulenie przed, za pomocą kremu znieczulającego, znacznie redukuje dolegliwości bólowe, które jednak w największym stopniu zależą od indywidualnej wrażliwości pacjenta. Dodatkowo możliwość podania preparatu pistoletem próżniowym- Vital Injector praktycznie wyklucza ból, a jedynie można mówić o nieznacznym dyskomforcie.

 

Jak wyglądam po zabiegu?

 

Miejsca podania preparatu do 24-48 godzin mogą być lekko zaczerwienione i czasem obrzęknięte. Mogą zostać zakryte kamuflażem kosmetycznym bezpośrednio po zabiegu.

 

Efekty zabiegu:

  1. Wzrost gęstości i napięcia skóry
  2. Spłycenie drobnych zmarszczek

 

 

Cennik Kolagenu - kliknij

   

"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com