Vital Injector 2, pistolet do NIEzwykłej mezoterapii
Vital Injector 2 to nowe urządzenie, dzięki któremu możemy dostarczyć bezpośrednio do skóry właściwej różne składniki. Do pistoletu możemy zaaplikować osocze, kolagen, kwas hialuronowy, aminokwasy i witaminy.
Klasyczna mezoterapia polega na podaniu za pomocą ultra cienkiej igły wybranych produktów do skóry. Zastąpienie jej zautomatyzowanym urządzeniem, które precyzyjnie podaje równe ilości produktu na taką samą głębokość ma wiele zalet. Poniżej 9 najważniejszych.
Poznaj 9 powodów, dla których warto dać się pokłuć:
- Praktycznie zerowe ryzyko siniaków po zabiegu (system vaccum odciąga skórę od naczyń krwionośnych, co niweluje ryzyko ich uszkodzenia).
- Znacznie zredukowane dolegliwości bólowe. Zabieg Vital Injectorem nie jest zupełnie bezbolesny, a raczej umiarkowanie nieprzyjemny. Większość osób ocenia dolegliwości bólu na 3 punkty w 10 stopniowej skali.
- Brak grudek i obrzęku jak po klasycznej mezoterapii.
- Preparat trafia precyzyjnie do skóry właściwej na wybraną przez nas głębokość (w metodzie ręcznej zbyt głęboko podany preparat nie działa tak jak powinien).
- W trakcie 1 zabiegu na twarzy za pomocą Vital Injectora powstaje nawet 2000 mikronakłuć, czyli około 10 x więcej niż w metodzie klasycznej- a jak wiemy, ukłucia to dodatkowa stymulacja skóry.
- Krótszy czas rekonwalescencji- następnego dnia wracasz do pracy i nikt nie pyta co Ci się stało.
- Brak konieczności znieczulenia przed zabiegiem.
- Sam fakt braku widoku igły ze strzykawką redukuje stres i napięcie związane z zabiegiem (w rzeczywistości ukrytych jest aż 5 igieł)
- Szybkość terapii. Całkowity czas trwania zabiegu na twarz nie przekracza 25-30 minut.
Jakie substancje możemy podać za pomocą Vital Injectora?
Za pomocą Vital Injectora podajemy wiele różnych substancji, w zależności od tego, czego najbardziej potrzeba Twojej skórze.
Główny cel→ zagęszczenie + spłycenie drobnych zmarszczek, poprawa napięcia skóry- polecamy:
Główny cel→poprawa nawilżenia + spłycenie drobnych zmarszczek, poprawa napięcia skóry- polecamy:
Przeczytaj też tekst i zobacz film z eksperymentu, w którym porównaliśmy klasyczną metodę mezoterapii z nowym pistoletem Vital Injector 2. Kliknij: Eksperyment | Vital Injector 2 kontra Tradycyjna Mezoterapia
Szkolenie z Vital Injectora w Derma Clinique:
Zobacz jak pracownicy Derma Clinique uczestniczyli w szkoleniu i testowali nowe urządzenie na sobie.
UWAGA!
Cena zabiegu wykonywanego za pomocą pistoletu próżniowego nie różni się od ceny zabiegu wykonanego klasyczną mezoterapią igłową.
Cennik Mezoterapii - kliknij
"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"
Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:
Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.