teleporada

teleporada

zaświadczenie lekarskie

Kobieta kontra czasKobieta kontra czas

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Botoks (botox) dla meżczyzn

botox mężczyzna

Czy botox (botoks) jest męski? Okazuje się, że coraz więcej panów zaczyna dostrzegać w lustrze objawy upływu czasu. Zaczynają widzieć swoje kreski na czole i zastanawiają się jak je zlikwidować. Widzą bruzdy w fałdach nosowo-wargowych i chcą się ich pozbyć. Przeszkadzają im podwójne podbródki czy worki pod oczami. Dziś o męskim botoxie (botoksie).

  

Jak działa botoks?

Niezależnie co słyszałeś, pamiętaj że botoks jest lekiem, który w sposób wybiórczy zahamuje tylko te mięśnie, które powodują, że Twoja twarz jest groźna- zmarszczki między brwiami zwane „lwią bruzdą  lub te mięśnie, które powodują, że Twoje czoło wygląda jak „pomarszczona harmonijka” - zmarszczki poprzeczne.

  

Gdzie jeszcze można zastosować botoks?

Innym wskazaniem to wykonania zabiegu z użyciem toksyny botulinowej są zmarszczki bocznego kąta oka. Kwalifikacja do tego zabiegu wymaga już większej uwagi, gdyż czasem zmarszczki tej okolicy dodają nam uroku i świadczą, że jesteś wesołym i pogodnym człowiekiem.

    

Pacjent meżczyzna: "gdybym miał wybrać tylko jeden zabieg z medycyny estetycznej to wbrałbym botoks"

 

Zaufaj doświadczonemu lekarzowi, który doradzi Ci co zrobić, żeby wyglądać dobrze w swoje skórze! Mężczyźni zwykle początkowo czują się skrępowani w gabinecie lekarza medycyny estetycznej. Często słyszę pytania czy dużo facetów przychodzi do mnie na zabiegi? Czują się usprawiedliwieni, gdy słyszą, że nie tylko oni pomyśleli o swojej urodzie. Co ciekawe rzadko pytają o cenę, liczy się dla nich efekt. Kiedyś pytania dotyczące medycyny estetycznej padały bardzo rzadko z ust mężczyzn. Dziś to pewien standard. 

 

Botox cena? - to nie ma dla mężczyzn znaczenia - oczekują efektu!

 

Zobacz efekt po 14 dniach od zabiegu botoks na zmarszczki u mężczyzny. Zmarszczki poprzeczne czoła i zmarszczki pionowe czoła. Kliknij w zdjęcie. 

 

Mężczyźni zazwyczaj podejmują szybkie decyzje, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu z wykorzystaniem botoksu na czoło czy kurze łapki to przeczytaj nasz nachętniej czytany tekst na blogu: Wszystko o toksynie botulionowej (Botox - Botoks) To najczęściej zadawane pytania w gabinecie dermatologa.

  

Cennik - kliknij

   

"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

 Zobacz jak wygląda taki zabieg w Derma Clinique:

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com