teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Nowoczesna mezoterapia z ampułką RRS® HA Eyes

nowoczesna mezoterapia z ampułka rrs

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i wrażliwa, dlatego wymaga szczególnej pielęgnacji. Cienka warstwa naskórka sprawia, że wiek, niewłaściwa dieta, brak snu czy stres stają się wyraźnie widoczne. „Dolina łez”, czyli obszar bezpośrednio pod dolną powieką jest jednym z „najtrudniejszych’ do odmłodzenia fragmentów twarzy. Odcinek pomiędzy powiekami a najwyższym punktem policzków ulega kompleksowemu starzeniu. Z wiekiem, coraz wyraźniej uwidacznia się utrata objętości tkanek w tym obszarze twarzy. „Zapadnięciu się” okolic pod oczami, towarzyszy pojawienie się licznych zmarszczek i wyraźnych cieni.

Dwu-fazowe odmładzanie skóry wokół oczu

Osobom, które chcą zachować młodzieńczy wygląd skóry wokół oczu, zaleca się zabieg z zastosowaniem preparatu RRS® HA Eyes. Ampułka jest specjalnie opracowana w celu intensywnej regeneracji najdelikatniejszych partii twarzy. Odmładzający efekt wypełniającego kwasu hialuronowego potęguje nowoczesny kompleks biorewitalizacyjny, zawierający różnorodne przeciwutleniacze (witamina c, naringin, resveratrol, viniferin), flawonoidy, saponiny, polifenole, peptydy oraz krzem.

Multi-efekt zabiegu rewitalizującego

  1. Głębokie nawilżanie – dzięki podskórnej aplikacji skoncentrowanego kwasu hialuronowego, który wiąże 250 razy więcej wody, niż jego własna masa, tkanki zostają intensywnie i długotrwale nawilżone.
  2. Dodatkowa objętość – kwas hialuronowy zawarty w preparacie działa jak naturalny implant. Ma on postać żelu, który wchłania wodę i zwiększa swoją objętość, wypełniając tkanki od wewnątrz oraz przywracając im dawną jędrność, pulchność i miękkość.
  3. Wygładzenie zmarszczek - kiedy skóra nie zawiera wystarczającej ilości kwasu hialuronowego oraz wody, tkanki podskórne tracą swoją grubość, w wyniku czego skóra zwisa i marszczy się. Prostym sposobem na zwalczanie widocznych oznak starzenia jest wspieranie zdrowej syntezy kwasu hialuronowego i utrzymywanie wysokiego poziomu nawilżenia tkanek, co spowalnia powstawanie głębszych zmarszczek i sprzyja redukcji drobnych linii.
  4. Poprawa konturów oczu – wzmocnienie wiązań kolagenu i elastyny oraz poprawa sprężystości skóry, pomaga zmniejszyć obrzęk i zniwelować efekt ciężkich, zmęczonych i opadających powiek.
  5. Poprawa mikrokrążenia – zawarte w ampułce saponiny, poprawiają ukrwienie tkanek, w efekcie czego, komórki stają się lepiej odżywione i dotlenione.
  6. Rozjaśnianie skóry – intensywna rewitalizacja skóry, dzięki intensywnemu nawilżaniu, odżywianiu i dotlenianiu, umożliwia redukcję cieni i sińców pod oczami oraz przywrócenie promiennej i świetlistej skóry o zdrowym, jednolitym kolorycie.
  7. Działanie antyoksydacyjne – dzięki całej gamie różnorodnych przeciwutleniaczy i polifenoli, znacznie spada zawartość wolnych rodników w skórze. Ich ilość ma istotny wpływ na wygląd i kondycję tkanek, ponieważ wolne rodniki wchodzą w reakcję z komórkami, doprowadzając do ich uszkodzenia. Antyoksydanty są uważane za czynniki powstrzymujące procesy starzenia.

  

"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com