teleporada

teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Laser frakcyjny CO2 - terapia blizn potrądzikowych, rozstępów, odmładzanie!

laser frakcyjny CO2 swietochlowice

Czym jest laser frakcyjny CO2?

To laser, który już od wielu lat gości na rynku zabiegów laserowych. Jego ugruntowana pozycja związana jest z szerokim zastosowaniem tego urządzenia w terapii zarówno objawów starzenia skóry, gdzie służy do odmładzania i ujędrniania skóry oraz w leczeniu blizn i rozstępów. Działanie lasera frakcyjnego o długości fali 10 800nm polega na „dziurkowaniu skóry”. W sposób kontrolowany powstają mikrokolumy uszkodzenia naskórka oddzielonym obszarami zdrowymi. Zapewnia to szybkie i prawidłowe gojenie po zabiegu. Jednak szybkie w tym przypadku nie oznacza, że następnego dnia po zabiegu wyglądamy dobrze. Jeżeli zdecydujemy się na zabieg na twarzy to do pracy możemy pójść 4-7 dni po zabiegu.

Laser frakcyjny CO2 w terapii blizn potrądzikowych znacznie je spłyca, jednak jak przy większości zabiegów potrzeba wykonania 2-4 zabiegów w odstępie 6 tygodni. Nie ma drugiej tak skutecznej metody w leczeniu blizn zanikowych. Efektem jest ich wypłycenie i zrównanie z otaczającym naskórkiem. Warunkiem skuteczności jest także czas trwania blizn, najszybciej regeneruje się blizna, która występuje od kilku miesięcy do kilku lat. Blizny stare, które mają 5-10 lat wymagają większej ilości zabiegów. Efekt po zabiegu widoczny jest po odpadnięciu strupków- czyli po 7-10 dniach po zabiegów, ale przebudowa skóry po laserze trwa jeszcze kilka tygodni, stąd ostateczny efekt widoczny jest po około 2 miesiącach.

Laser frakcyjny w odmładzaniu skóry- sprawdza się szczególnie w przypadku skór wiotkich, z siatką drobnych zmarszczek. Efektem zabiegu, w czasie którego w sposób wybiorczy i kontrolowany niszczymy tkankę jest odbudowa zregenerowanej skóry, która jest bardziej napięta a siatka drobnych zmarszczek spłycona.

Laser frakcyjny w leczeniu rozstępów to jedna z dostępnych metod ich redukcji. Im wcześniej zdecydujemy się na zabieg tym szansa, żeby rozstępy powstał np. po ciąży szybko zniknęły. Już 6 tygodni po porodzie można zgłosić się na zabieg, a karmienie piersią nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.

Laser frakcyjny w leczeniu blizn- zarówno blizny przerosłe jak i zanikowe mogą być przebudowane za pomocą lasera frakcyjnego. Ważne aby zdawać sobie sprawę, że blizna to nieprawidłowo zregenerowna tkanka i nie można jej nigdy w 100% przebudować, usunąć ale można spowodować, że będzie mniej widoczna i bardziej estetyczna.

Przebieg zabiegu:

Po znieczuleniu kremem znieczulającym (30minut) wykonywany jest zabieg, który trwa około 15 minut. Po zabiegu przykładany jest zimny okład żelowy. Skóra po zabiegi jest lekko obrzęknięta, zaczerwieniona oraz bolesna. Na 3-4 dzień po zabiegu pojawiają się drobne strupki, które odpadają kilka dni poźniej. Po zabiegu stosowane są okłady chłodzące, leki przeciwbólowe na bazie paracetamolu oraz kremy przyspieszające regenerację, np. Cicabio, Cicaplast.

 

Cennik Laserowe Co2- kliknij

 

"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com