teleporada

teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Pozbądź się niechcianych włókniaków !!!

Jak usunąć włókniaki

Włókniaki – co to jest?

Włókniaki miękkie, często pojawiają się na szyi, powiekach, pod pachami czy w pachwinach. Są to bezbolesne „dzyndzelki” lub „kikutki”, dzyndzelnki na skórze, miękkie w dotyku i workowato zwisające. Koloryt guzków jest identyczny z odcieniem skóry lub delikatnie ciemniejszy. Są zupełnie niegroźne jednak często powodują dyskomfort. Naruszone powodują krwawienie i ból. Jeżeli znajdują się w okolicy pachwin i pach powodują trudności w depilacji. Zlokalizowane po powiekach utrudniają wykonanie makijażu, a z czasem, gdy rosną mogą powodować zaburzenia pola widzenia. Na szyi mogą wplątywać się w biżuterię.

 

Jak leczyć włókniaki?

Przede wszystkim, każdą zmianę zauważoną na skórze, trzeba skonsultować z dermatologiem. Jeśli dermatolog zakwalifikuje zmianę jako włókniaka miękkiego, warto rozważyć usunięcie zmienionej tkanki. Usunięcie zwisających guzków zmniejsza ryzyko naderwania czy urwania włókniaka, wpływa również na nasze samopoczucie i poprawia walory estetyczne. 

 

Usuwanie zmian skórnych laserem co2

Włókniaki można usuwać za pomocą lasera Co2. Laser Co2 jest z powodzeniem wykorzystywany z medycynie od lat 60-tych. Zabiegi z zastosowaniem lasera są szybkie, skuteczne i bezpieczne. Przed zabiegiem skóra jest miejscowo znieczulana specjalnym kremem lub miejscowym środkiem znieczulającym. W przypadku niewielkich zmian znieczulenie może okazać się niekonieczne. Zabieg polega na impulsowym naświetleniu tkanki wiązką światła laserowego, pod wpływem której z wybranego fragmentu tkanek zostaje odparowana woda, a naczynia zamknięte. Zabieg jest bezkrwawy, a rekonwalescencja mniej dokuczliwa niż po wycięciu zmiany skalpelem.

 

Po zabiegu laserowego usunięcia włókniaków

W obrębie usuniętej zmiany wytwarza się strupek, który odpada samoistnie w ciągu paru tygodni po zabiegu. Laser pozwala na bardzo precyzyjne operowanie światłem i ograniczenie naświetlonego obszaru do niezbędnego minimum. W efekcie, po usunięciu zmiany zwykle po kilku tygodniach nie ma śladu. Ważne jest właściwe postępowanie pozabiegowe, aby regeneracja skóry przebiegała prawidłowo. Pacjent powinien unikać podrażnień mechanicznych i chemicznych (kosmetykami) oraz, co bardzo ważne, ekspozycji na słońce i promieniowanie UV w solarium.

 

Zobacz film - tak wygląda zabieg w Derma Clinique!

 

Autor: Aleksandra Żerdzińska | www.KobietaKontraCzas.pl  

 

"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com