teleporada

teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Wygraj z cellulitem!

W walce z cellulitem, który dotyczy większości kobiet pomocna jest mezoterapia- zabieg polegający na podskórnym wprowadzeniu metodą mikronakłuć substancji aktywnych, których zadaniem jest pobudzenie metabolizmu komórek, drenażu chłonki oraz mikrokrążenia w podskórnej tkance tłuszczowej. Walka z cellulitem powinna być kompleksowa, uwzględniać odpowiednią dietę oraz aktywność fizyczną. Efekty stosowanych zabiegów będą szybsze oraz większe, jeżeli wspomożemy je dodatkowo zabiegami poprawiającymi drenaż limfatyczny (endermologią, masażami próżniowymi lub manualnymi).

Zabiegi wykonywane są w odstępach 1-2 tygodniowych w zależności od preparatu. Ich efekty widoczne są już po 2 zabiegu.

Do zabiegu wykorzystywane są preparaty Dermaheal LL oraz ALIDYA.

Dermaheal LL

Mezoterapia redukcja cellulituPreparat Dermaheal LL zawiera w swoim składzie koktajl substancji, które wspomagają rozkład komórek tłuszczowych oraz rozkładają cellulit. Skóra po serii zabiegów jest wygładzona, bardziej jędrna i sprężysta, poprawia się jej elastyczność i sprężystość. 

Preparat stosowany jest na okolicę, w której występuje cellulit. Może być stosowany na uda, pośladki, brzuch, ramiona. Stosowany jest także do redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

W skład preparatu wchodzi koktajl substancji, takich jak: L-karnityna, fosfatydylocholina oraz peptydy biomimetyczne.

Polecane jest wykonanie serii zabiegów w odstępie 2 tygodni.

Zabieg trwa około 10-20 minut. Zabieg nie jest bolesny, jednak w zależności od progu bólu przez jednych określany jest jako zabieg bezbolesny, cześć pacjentów odczuwa dyskomfort. Cena zabiegu- poniżej.

DermahealLL- wskazania:

• Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej

• Leczenie cellulitu 

• Regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry

ALIDYA

Mezoterapia redukcja cellulituKolejnym preparatem na rynku europejskim, który jest zarejestrowany jako materiał medyczny ze wskazaniem do leczenia lipodystrofii gynoidalnej, czyli popularnie nazywanego cellulitu jest ALIDYA.

Podobnie jak Dermaheal LL podawany jest metodą mezoterapii.

W swoim składzie zawiera żel poliaminokwasowy, którego działanie polega na :

• chelatacji metali i rozpuszczaniu toksyn

• drenażu osmotycznym macierzy

• poprawie krążenia tętniczego

• działaniu przeciwutleniającym.

Składniki preparatu pomagają usunąć nagromadzone w komórkach szkodliwe jony żelaza oraz toksyny, które powodują upośledzenie metabolizmu tkanki tłuszczowej czego skutkiem jest powstanie cellulitu. Komórki tłuszczowe mogą prawidłowo przyjmować substancje odżywcze, wydalać produkty przemiany materii, oraz uwalniać tłuszcz ze swojego wnętrza do procesów pozyskiwania energii np. podczas wysiłku fizycznego. W efekcie adipocyty zmniejszają swoją objętość i nie powodują zaburzeń mikro krążenia, co przekłada się na mniejszy obrzęk i cellulit. 

ALIDYA- wskazania:

• leczenie przyczyn powstawania cellulitu

• profilaktyka powstawania cellulitu

Kuracja z zastosowaniem preparatu ALIDYA przewiduje minimum 7 zabiegów w odstępach 1 tygodniowych. Na leczony obszar stosuje się jednorazowo 1-2 ampułki preparatu.

Jakie są przeciwwskazania do w/w zabiegów- mezoterapii igłowej z użyciem Dermaheal LL oraz ALIDYA?

Należą do nich czynne zmiany skórne w miejscu, który ma być poddany zabiegowi, ogólnoustrojowe infekcje leczone antybiotykoterapią, choroby autoimmunologiczne, ciąża, karmienie piersią oraz wiek < 18 roku życia.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

W dniu zabiegu pacjentka może wrócić do normalnej/codziennej aktywności. Ze względu na liczne drobne ślady wkłucia w miejscu zabiegu w dniu zabiegu należy zrezygnować z basenów, sauny oraz siłowni. Wskazana jest picie minimum 1,5 litra wody w okresie leczenia.

Kiedy będą widoczne efekty zabiegu?

Efekty zabiegów widoczne są już po 2 zabiegu, będą szybsze oraz większe, jeżeli wspomożemy go zabiegami poprawiającymi drenaż limfatyczny (endermologią, masażami próżniowymi lub manualnymi). Nie należy zapominać o odpowiedniej diecie, nawodnieniu – minimum 2 litry wody oraz umiarkowanej aktywności fizycznej. 

  

"Tak, to jest coś dla mnie, jak mogę się zapisać?"

Zadzwoń tel. 792 305 990

 

Jeżeli rejestracja jest nieczynna to:

Zostaw kontakt, wypełnij poniższy formularz oddzwonimy.

Uwaga! Nasza rejestracja nie jest czynna całą dobę, a w godzinach szczytu telefony są często zajęte. Dla Twojej wygody wypełnij teraz formularz. Oddzwonimy do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu.

 

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com