teleporada

teleporada

zaświadczenie lekarskie

Kobieta kontra czasKobieta kontra czas

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

4-WAVE– depilacja na 4 głębokościach, skuteczny sposób na usunięcie niechcianego owłosienia

Laser 4 Wave

Gładka skóra, bez podrażnień to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Podrażnienia po goleniu, wrastające i uciążliwe włoski zniechęcają do tradycyjnych metod depilacji. Bezpieczną i skuteczną metodą eliminacji owłosienia jest depilacja laserem.

Czytaj więcej...

W2 – nawilżanie, czyli ucieczka z krainy suchości. Poznaj kolejny element Wielkiej Piątki Kobiety kontra czas

Wielka piątka kobiety kontra czas - w2 - nawilżanie

Stworzyłam koncepcję Wielkiej Piątki Kobiety kontra czas, aby uprościć i usystematyzować pielęgnację każdej z nas – niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Wierzę, że w kosmetyczce powinno się znaleźć 5 grup produktów, które zapewnią skórze, wszystko czego potrzebuje.

  1. Fotoprotekcja (W1).
  2. Nawilżanie (W2).
  3. Oczyszczanie i złuszczanie (W3).
  4. Antyoksydanty (W4).
  5. Retinoidy (W5).

Dziś o W2, czyli nawilżaniu, bez którego nasza skóra jest jak meduza wyrzucona na brzeg :)

Czytaj więcej...

Kinesiotaping estetyczny

– co to takiego?

Kinesiotaping estetyczny

Kinesiotaping to metoda leczenia i profilaktyki urazów wykorzystywana przez fizjoterapeutów w schorzeniach układu mięśniowo-szkieletowego. Kolorowe plastry naklejone na ciało do tej pory kojarzyły się jedynie z fizjoterapią i rehabilitacją sportowców. Naklejona na skórę taśma zwiększa przestrzeń między skórą a mięśniami, co odblokowuje przepływ krwi i limfy, zapobiegając obrzękom twarzy i redukując wzmożone napięcia mięśniowe. Taping stał się nieodłącznym elementem manualnych terapii twarzy, a na popularnych portalach społecznościowych nietrudno znaleźć miłośników tej metody walki z pierwszymi oznakami starzenia się skóry.

Czytaj więcej...

Wielka Piątka Kobiety kontra czas, czyli 5 kluczowych elementów pielęgnacji każdej kobiety

Wielka piątka kobiety kontra czas

Ilość kosmetyków w drogeriach przyprawia o zawrót głowy. Możesz zatracić się w kupowaniu kolejnych kolorowych buteleczek, pod którymi ugina się półka w Twojej łazience, lub – przeciwnie – pozostać przy żelu do mycia twarzy i popularnej „Nivei”. Żadne z tych podejść nie jest optymalne dla skóry i dlatego zachęcam Cię do poznania koncepcji Wielkiej Piątki Kobiety kontra czas (nazywanej dalej Wielką Piątką). Te 5 kluczowych elementów pielęgnacji znacznie ułatwi Ci życie, a Twojej skórze zapewni wszystko, co jest jej potrzebne.

Dziś ogólnie o założeniach tego systemu oraz pierwszym jego elemencie, a w kolejnych wpisach omówię drobiazgowo pozostałe – tak aby nie przytłoczyć Cię ilością informacji, ale zachęcić do świadomej pielęgnacji.

Czytaj więcej...

Kobieta kontra czas – moja książka

kobieta kontra czas - książka

Szczyt jednej z gór, na którą postanowiłam wejść 4 lata temu, widzę już na wyciągnięcie ręki. Przypuszczam, że droga do celu zajmie mi jeszcze miesiąc. Coraz więcej znaków wokół pokazuje, że to już bardzo blisko, gdzieś za ostatnim zakrętem i wzniesieniem.

Widzę przed sobą numer ISBN, ukończone 2 redakcje, gotowy skład i projekt okładki. Wiem, że na końcówce czeka jeszcze jedna korekta, zanim ponad 300 stron wzbogaconych 200 ilustracjami ukaże się w druku.

Czytaj więcej...

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com