teleporada

teleporada

  Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Edukacja z Derma Clinique

Brodawki łojotokowe – wszystko, co warto o nich wiedzieć

Brodawka łojotokowa

Brodawki łojotokowe – zmiany o różnych twarzach. Brązowe lub czarne, mniej lub bardziej wypukłe i szorstkie w dotyku. Brodawki łojotokowe, bo o nich mowa, lubią gościć na naszym ciele, choć są gośćmi absolutnie nieproszonymi. Początkowo mają postać drobnych plamek, które lubią rosnąć zarówno wszerz, jak i w górę. Czasami budzą grozę, jak u mojej ostatniej pacjentki.

Nic dziwnego, że taka czarna guzkowa zmiana na policzku zaniepokoiła pacjentkę. Jednak ocena dermoskopowa szybko ją uspokoiła, a obraz histopatologiczny potwierdził łagodny charakter zmiany.

Czytaj więcej...

Edukacja z Derma Clinique

UVA - niewidzialny wróg Twojej skóry

UVA - niewidzialny wróg Twojej Skóry

Lato zbliża się wielkimi krokami i choć dla większości z nas jest to ulubiona pora roku należy pamiętać, że to właśnie teraz nasza skóra jest w największym niebezpieczeństwie- czyha na nią niewidzialny wróg – promieniowanie ultrafioletowe (UV).

Promieniowanie ultrafioletowe dzieli się na UVA oraz UVB. Dzisiaj skupmy się na analizie UVA – promieniowania o najdłużej fali (315-400 nm), które z łatwością pokonuje barierę naskórka docierając do skóry właściwej.

Czytaj więcej...

HYDRA 7+

czyli Seven Heaven dla Twojej skóry

Hydra 7+ - Seven Heaven dla skóry

Hydra 7 + to zabieg, który łączy w sobie kilka nowoczesnych technologii pielęgnacyjnych oraz działanie cząsteczek aktywnego wodoru. Wpływa na poprawę jakości skóry i neutralizuje wolne rodniki, czyli reaktywne formy tlenu przyspieszające proces starzenia skóry. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. Rozpieść swoją skórę innowacyjnym 7-etapowym zabiegiem oczyszczająco- dotleniającym.

Czytaj więcej...

Edukacja z Derma Clinique

Naturalna bioregeneracja skóry.

Klasyczna mezoterapia kontra 5-7 punktowe podanie produktów Jalupro.

Zabieg jalupor i super hydro

Jalupro Super Hydro i Jalupro HMV do dwa produkty do rewitalizacji skóry, które podobnie jak znane Ci osocze bogatopłytkowe wpisującą się trend medycyny regeneracyjnej. Mimo, że skład obydwu opiera się na obecności niesieciowanego kwasu hialuronowego i aminokwasów, to istnieją między nimi różnice. Także metoda ich podawania jest różna, co powoduje, że dla tych z Was, które nie lubią widoku igieł i odliczają każde ukłucie metoda 5-7 punktowych wstrzyknięć może być ciekawą alternatywą i kluczem do dokonania wyboru.

Czytaj więcej...

Mezopieczątka

Nowoczesna mezoterapia bez okresu rekonwalescencji

Mezopieczątka - nowoczesna mezoterapia bez okresu rekonwalescencji

Mezopieczątka to małoinwazyjna procedura odmładzająca, po której niemal natychmiast możesz wrócić do codziennnych obowiązków. Zabieg eliminuje ryzyko powstania zasinień i krwiaków, a zaczerwienienie skóry utrzymuje się do 2 godzin po zabiegu.

Czytaj więcej...

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

 

Pytanie do dermatologa

pytanie do dermatologa Aleksandra Żerdzińska

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail poinformujemy Cię nowościach i promocjach.

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com