Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Usługi dietetyczne:

W ramach usług dietetycznych oferujemy:

specjalistyczne konsultacje 

kompleksowe pakiety

diagnostykę nietolerancji pokarmowych (Food Detective, Food Print, Food Test, ImuPro)

innowacyjne testy genetyczne (Igenesis, Fit Sport)

badanie stężenia kwasów tłuszczowych omega-3 oraz omega-6 (Omega Test)

• profesjonalną analizę składu ciała

• profilaktykę i dietoterapię chorób cywilizacyjnych

• redukcję masy ciała

• indywidualne jadłospisy

• wspomaganie żywieniowe w sporcie

• wykłady, warsztaty, szkolenia (indywidualne i grupowe)

Konsultacji udziela dietetyk kliniczny i sportowy Anna Kołdon.

Przed wizytą prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wizyty oraz o wypełnienie kwestionariusza, który znajdziesz na dole strony.

Przed wizytą warto wykonać badania krwi: morfologia, glukoza, cholesterol LDL, HDL, trójglicerydy, TSH, CRP. Zalecamy również wykonanie poziomu witaminy D3. Na pierwszą wizytę prosimy również przynieść dokumentację medyczna dotycząca Twojej choroby i sposobu jej leczenia – karty informacyjne ze szpitala oraz aktualne badania biochemiczne. Jeśli przyjmują Państwo jakieś leki lub suplementy – prosimy o zapis– ich nazwy, dawki i częstotliwość przyjmowania.

Wywiad żywieniowy oraz dzienniczek żywienia- to kluczowy element wizyty. Im szczegółowiej podejdą Państwo do tego zadania tym dokładniej będziemy mogli zdiagnozować Państwa stan odżywienia i potrzeby. Proszę o wybranie przed wizytą trzech dni: dwa dni robocze i jeden weekendowy oraz o zapisanie dokładnie, co oraz w jakich ilościach Państwo spożywali. Wypełniony dzienniczek spożycia stanowi cenne uzupełnienie informacji zebranych w wywiadzie żywieniowym. Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub wydrukować i wypełnić odręcznie (przynieść ze sobą na wizytę).

Standardowo, podczas pierwszej wizyty, wykonane zostaną podstawowe pomiary antropometryczne, w tym specjalistyczna analiza składu ciała. Pomiar ten dokonywany jest przy wykorzystaniu bioimpedancji elektrycznej (BIA). Jest to metoda wykorzystywana do oceny kompozycji organizmu, która polega na pomiarze przepływu prądu w fazie wodnej i tłuszczowej organizmu. Pomiar składu ciała za pomocą bioimpedancji to metoda całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna.

W celu uzyskania jak najdokładniejszych wyników pomiaru składu ciała muszą być spełnione określone warunki w jakich powinien odbyć się pomiar:

pomiar powinien odbywać się min. 3 godziny po spożyciu posiłku

24 godziny przed badaniem nie należy spożywać napojów na bazie kofeiny (kawa, herbata, napoje energetyzujące)

24 godziny przed badaniem nie należy spożywać alkoholu

w dniu pomiaru nie należy przyjmować diuretyków (jeśli to możliwe)

pomiar powinien być wykonany min. 3 godziny po wysiłku fizycznym, a najlepiej 24h przed wykonaniem pomiaru w ogóle nie uprawiać aktywności fizycznej

do pomiaru należy przystąpić z pustym pęcherzem – organizm nie może być ani mocno nawodniony, ani odwodniony jedynym płynem spożywanym przed badaniem może być woda niegazowana o dowolnym stopniu mineralizacji spożywana w ilościach zwyczajowo przyjmowanych

pomiar dokonuje się na gołych stopach. W dniu pomiaru nie należy zakładać długich rajstop, gdyż pomiar będzie wykonywany na boso (dotyczy kobiet). Stopy powinny być czyste, niekremowane.

Przed wizytą wypełnij kwestionariusz i prześlij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zabierz ze sobą na wizytę.

Kwestionariusz (kliknij)

Cennik usług dietetycznych (kliknij)

 

 

Oferta gabinetu medycyny estetycznej

 

promocja dermaclinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com