Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

mgr Katarzyna Mrukwa-Sułot Kosmetolog

Jestem specjalistką w dziedzinie kosmetologii estetycznej oraz iberystką. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu kosmetologii w medycynie estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach oraz zdobyłam kwalifikacje w zawodzie w zakresie wykonywania zabiegów kosmetycznych twarzy oraz masażu. Świat medycyny fascynował mnie od kilku lat, dlatego też chcąc poszerzać swoje zawodowe doświadczenie oraz umiejętności podjęłam studia na kierunku pielęgniarstwo i obecnie jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej. Posiadam wiedzę w zakresie anatomii i fizjologii skóry, radzenia sobie z różnymi problemami skórnymi, pielęgnacji skóry, dermatologii. Każdy rodzaj skóry ma inne potrzeby, dlatego też Klient dzięki holistycznemu podejściu oraz szczegółowej diagnostyce może liczyć na indywidualnie dobraną pielęgnację.

Kosmetologia i medycyna jako energicznie rozwijające się dziedziny, pozwalają na ciągły rozwój umiejętności zawodowych, dlatego też systematycznie uczestniczę w konferencjach, szkoleniach, targach kosmetologicznych, warsztatach, gdzie zdobywam wiedzę na temat nowinek zarówno manualnych jak i technologicznych, co gwarantuje kompleksową obsługę i skuteczniejsze rozwiązania.

W Derma Clinique gwarantujemy usługi na wysokim poziomie oraz nowoczesny sprzęt. Świat kosmetologii estetycznej otwiera bardzo duże możliwości, moim celem jest znalezienie tzw.„złotego środka”, który da efekt, będzie bezpieczny i co najważniejsze w pełni zadowoli Klienta.

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com