Zadzwoń i umów się teraz  792 305 990  

Dermatolog radzi: 8 rzeczy, o których musisz wiedzieć korzystając z sauny lub łaźni tureckiej

sauna dermatolog

Czy sauna i łaźnia turecka to samo zdrowie?

Czy są przeciwwskazania do korzystania z nich?

Jaki wpływ ma sauna na naszą skórę?

Czy osoby z trądzikiem różowatym powinny bezwzględnie unikać ciepłych pomieszczeń?

Kiedy po zabiegach medycyny estetycznej mogę iść się „wygrzać”?

Co zrobić by nie złapać grzybka?

Dlaczego sauna może być doskonałą terapią przeciwstarzeniową?

Czytaj więcej...

Keloidy – diagnostyka i metody leczenia

keloidy leczenie

Z życia gabientu: Na zdjęciu powyżej keloid po zabiegu usunięcia blizny. Wyjściwo zmiana żywoczerwona, wypukła oraz dająca silne napadowe swędzenie oraz uczucie ciągnięcia tkanki. Po 2 zabiegach z wykorzystaniem techniki łączonej (iniekcje sterydu oraz laser) osiągnięto efekt spłaszczenia zmiany, a co najważniejsze ustąpiły dolegliwości, które towarzyszyły keloidowy- zmiana jest niebolesna i nie swędzi. Pacjentka pozostaje w dalszym leczeniu stosując pomiędzy zabiegami opatrunki silikonowe.

Czym jest keloid? Keloidy to nieprawidłowe blizny, które powstały na skutek uszkodzenia tkanki. W przeciwieństwie do blizn przerosłych, ich rozmiary przekraczają granice urazu i nie mają tendencji do samoistnego ustępowania. Mogą przybierać postać guzowatych, twardych tworów o wzmożonej spoistości, gładkiej i lśniącej powierzchni, często z obecnością wypustek przypominających szczypce kraba. Mogą być niebolesne lub czasem powodować dyskomfort w postaci niewielkiego bólu lub świądu. 

Czytaj więcej...

SUNEKOS- terapia peptydami dla regeneracji skóry w każdym wieku.

sunekos zabieg

Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje nam nie tylko zabiegi wypełniające zmarszczki z kwasem hialuronowym, niwelujące zmarszczki mimiczne z toksyną botulinową, ale także szereg zabiegów stymulujących skórę do regeneracji i produkcji włókien kolagenowych, elastylowych i macierzy pozakomórkowej czyli substancji, w której te włókna są „zatopione”.

Czytaj więcej...

Na ratunek chomikom, marionetkom i podwójnym podbródkom- Volux!

volux modelowanie dolnej części twarzy

Wraz z upływem czasu na dolnym piętrze twarzy, w okolicy poniżej linii łączącej kąciki ust z płatkiem ucha zaczynają się pojawiać objawy utraty jędrności skóry, ubytków objętości oraz sił grawitacji. Linia żuchwy staje się coraz mniej idealna a nadmiar skóry „zwisający” poniżej jej zarysu nazywany „chomikami” zaczyna nam przeszkadzać.

W erze selfie coraz trudniej uchwycić nam pozycję, w której nasza twarz wydaje nam się atrakcyjna. Trzymamy brodę wysoko, głowę wyprostowaną. Czasem to jednak nie wystarczy.

Czytaj więcej...

Profhilo czyli molekuła młodości (zobacz film).

profhilo zabieg

PROFHILO to zabieg nazywany molekułą młodości. W 2015 i 2016 roku został nagrodzony złotą statuetką za najlepszy zabieg odmładzający. Zastosowanie kwasu hialuronowego o najwyższym dostępnym stężeniu- 65 mg % podanych w odpowiednie punkty anatomiczne twarzy pozwala uzyskać efekt liftingu wolumetrycznego. Naturalny i subtelny efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu i narasta w czasie 4-6 tygodni. Bardzo dużą zaleta zabiegu jest minimalna ilość wkłuć- po 5 punktów na każdej stronie twarzy, które mogą być dodatkowo znieczulone miejscowo aby zniwelować jakiekolwiek dolegliwości bólowe.

Czytaj więcej...

 

Cennik gabinetu medycyny estetycznej

Ostatnie posty:

 

promocja dermaclinique

 

box voucher prezent

voucher na prezent derma clinique

 

Galeria zdjęć gabinetu medycyny estetycznej

Derma Clinique

Zostaw e-mail, poinformujemy Cię o nowościach i promocjach!

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityka prywatności oraz akceptuję Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.
JSN Metro is designed by JoomlaShine.com